Kontakti

Z.U. Ljekarna Zadar

Uprava tvrtke

Jurja Barakovića 2, Zadar

Ravnatelj: Božo Čolak dipl. iur.

Računovodstvo: 023/302-935

E-mail: ljekarna-zadar@ljekarna-zadar.hr

 

Ljekarnička jedinica – Centar

Jurja Barakovića 2, Zadar

Telefon: 023/302-921

E-mail: centar@ljekarna-zadar.hr

Rukovoditelj: Ana Jadreško mag. pharmacije

 

Ljekarnička jedinica – Donat

Braće Vranjanina 14, Zadar

Telefon: 023/251-480

E-mail: donat@ljekarna-zadar.hr

Rukovoditelj: Sanja Bačić mag. pharmacije

 

Ljekarnička jedinica – Jadran

Put Murvice bb. Zadar

Telefon: 023/211-743

E-mail: jadran@ljekarna-zadar.hr

Rukovoditelj: Franka Petric Pocrnić mag. pharmacije

 

Ljekarnička jedinica – Bokanjac

Put vrela 2, Zadar

Telefon: 023/231-205

E-mail: bokanjac@ljekarna-zadar.hr

Rukovoditelj: Dubravka Čoban mag. pharmacije

 

Ljekarnička jedinica – Dr. E. Andrović

Put Petrića 34, Zadar

Telefon: 023/324-467

E-mail: androvic@ljekarna-zadar.hr

Rukovoditelj: Ksenija Barać mag. pharmacije

 

Ljekarnička jedinica – Varoš

Borelli 1, Zadar

Telefon: 023/224-281

E-mail: varos@ljekarna-zadar.hr

Rukovoditelj: Katja Fantela mag. pharmacije

 

Ljekarnička jedinica – Preko

Ive Mašine 4, Preko

Telefon: 023/286-179

E-mail: preko@ljekarna-zadar.hr

Rukovoditelj: Tanja Jović mag. pharmacije